VSNRY DESIGN

5 rzeczy, które chcecie wiedzieć o VSNRY Design

30 kwietnia, 2019

Po premierze strony dotarły do mnie pytania związane z VSNRY Design i moją działalnością. Postanowiłam, że zamiast odpowiadać każdemu z osobna wybiorę 5 najcześciej zadawanych i zrobię z nich wpis. Oto i one.

Co oznacza skrót VSNRY ?

Na pierwszy ogień idzie pytanie, które było zadawane zdecydowanie najczęściej. Postanowiłam, że nie będę Was dłużej trzymać w niepewności i wyjaśnię tę tajemnicę.

VSNRY to skrót od angielskiego słowa VISIONARY, które po polsku oznacza wizjonerski, marzycielski. Słowa te dobrze oddają charakter wnętrz, które projektuje, ale także mnie samą.

P.S. Brawa dla wszystkich, którzy domyślili się sami! ;)


W jakim stylu projektujesz wnętrza?

Zazwyczaj kiedy pada to pytanie mam problem z odpowiedzią. Najbardziej trafne stwierdzenie to: wnętrza w stylu VSNRY Design. Kocham różne style i zawężenie się do jednego bądź kilku byłoby dla mnie męczarnią. To tak jak jedzenie burgerów całe życie, są pyszne, ale po co się ograniczać. ;) Wypatrujcie posta o wnętrzach w stylu VSNRY Design, wkrótce się pojawi!

Czy masz już swoją ofertę/cennik?

Na ten moment VSNRY Design jest jedynie moim hobby, dlatego nie posiadam cennika i oferty. W przyszłości prawdopodobnie to się zmieni, a wtedy na pewno dam Wam znać! ;)

Co będziesz publikować na stronie?

Na stronie będę publikować przede wszystkim moje projekty, nowinki ze świata designu i wiele innych ciekawych artykułów, których na ten moment nie chce zdradzać!

Jakie są obecnie trendy i nowinki wnętrzarskie?

Na ten temat będą na pewno osobne wpisy, dlatego zachęcam do śledzenia mojej strony. Jak mawiała Coco Chanel “Moda przemija, styl pozostaje”. Pamiętajcie, żeby wnętrza były przede wszystkim “wasze” a niekoniecznie “modne”. ;)

Mam nadzieję, że zaspokoiłam Waszą ciekawość. Jeśli macie jakieś inne pytania, piszcie w komentarzach!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply