VSNRY DESIGN

1 urodziny VSNRY Design

28 kwietnia, 2020

Dokładnie rok temu pojawił się pierwszy wpis na VSNRY Design, który zapoczątkował moją przygodę z artykułami o projektowaniu i stylizacji wnętrz. Sprawdźcie co szykuję na kolejny rok!

Pierwszy rok działalności stanowi próbę czasu, którą niełatwo przejść. Nasze ambicje i marzenia weryfikuje czas, okoliczności, a przede wszystkim samozaparcie. Wielokrotnie miałam ochotę się poddać, przechodziłam etapy braku motywacji i kreatywności, czy też przytłaczał mnie codzienny natłok obowiązków. Cieszę się, że mimo to udało mi się dotrzeć do tego miejsca razem z Wami, osobami które na codzień wspierają mnie i regularnie zaglądają na moją stronę. Dziękuję Wam bardzo! Dajecie mi ogromną motywacje do działania.

VSNRY Design w liczbach

Przez ostatnie 12 miesięcy na VSNRY Design pojawiło się w sumie 38 artykułów o różnej tematyce. Najbardziej do gustu przypadły Wam te, w których udzielam Wam konkretnych porad na temat urządzania wnętrz, stylów i kolorów. Cieszy mnie, że cenicie moją opinię w tych kwestiach. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wpisy o ikonach designu, w których staram się zaszczepić w Was miłość do tych dzieł, a także uczulić na podróbki i “inspiracje”, abyście nie popełniali wnętrzarskich faux pas.

Stronę VSNY Design odwiedza miesięcznie średnio około 350 użytkowników, a social media obserwuje prawie 200. Dziękuję!

Plany i cele

Plany i cele na kolejne 12 miesięcy są naprawdę ambitne. Na blogu pojawi się nowa seria artykułów, która mam nadzieję przypadnie Wam do gustu. W planach mam też kontynuację ulubionych serii. Co więcej, w tym roku zajmuję się kilkoma projektami, których efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce na VSNRY Design. Ponadto, zdradzę, że szykuję na Was małą niespodziankę!

Dziękuję za Wasze zaangażowanie i mam nadzieję, że zostaniemy ze sobą na kolejny rok.

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply