Dzieje się w designie VSNRY DESIGN

Dzieje się w designie – Październik 2019

25 września, 2019

Ulubiona seria miłośników designu powraca po wakacyjnej przerwie. W październiku dzieje się naprawdę sporo, szczególnie w Warszawie. Koniecznie przeczytaj, czego nie możesz przegapić w tym miesiącu.

Warszawa

Październik w Warszawie zaczyna się intensywnie, już pierwszego dnia rozpoczyna się Warsaw Design Week 1-6.10. Dodatkowo, okres ten obfituje w wiele wydarzeń związanych z największymi targami wnętrz – Warsaw Home 3-6.10. Miedzy innymi: Wystawa obrazów, ArchiDAY– wykłady dla architektów i projektantów wnętrz, dni otwarte Pomagamy Urządzać dla osób szukających porady wnętrzarskiej, Warsaw Build, czyli targi budowlane i materiałów wykończeniowych oraz Poland Design Festival. Ponadto warto w ramach Design Forum odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń m.in. wystąpienia miedzynarodowych gwiazd deignu takich jak Karim Rashid, Studio deFORM, Sylvian Willenz, Stefan Diez.

W październiku warto odwiedzić także miedzynarodową wystawę sztuki współczesnej Abstracja i Geometria 10.10 oraz Warszawskie Targi Sztuki – 11-13.10. Miłośników sztuki zachęcam do zapoznania się z wydarzeniami organizowanymi w ramach tych targów. Pod koniec miesiąca polecam Targowisko Sztuki 27.10.
Ponadto, pasjonatów modernistycznej architektury powinień zainteresować cykl wykładów wraz z oprowadzaniem, po Warszawskich osiedlach z czasów modernizmu – Światłoczuły modernizm 1,8,15,22,29.10

Osoby szukające wymarzonego mieszkania powinny odwiedzić Południowe Targi Nieruchomości 19-20.10.

Łódź

W Łodzi 26.10. warto odwiedzić dwa miejsca: Warsztaty Architektura Parametryczna Łódź oraz Targi Mieszkań i Domów w Łodzi

Poznań

Studio Dobrych Rozwiązań Poznań organizuje spotkanie dla projektantów 29.10, a Folwark Edwardowo i Wegner – Jednodniowe Warsztaty Renowacji Mebli 12.10.

Wrocław

We Wrocławiu odbędą się dwa ciekawe spotkania dla architektów: Szkolenie dla architektów i dystrybutorów Wallart 4,5.10 oraz spotkanie organizowane przez Studio Dobrych Rozwiązań Wrocław 16.10. Dodatkowo, 19.10 odbędą się Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu.

Katowice

W Katowicach warto wybrać się na A<festival 2019 – festiwal twórców przestrzeni miejskiej 23-27.10 oraz na organizowane przez ING Bank Śląski sportkanie Mistrzowie Architektury: Zvi Hecker 10.10.

Dajcie znać, na które z wydarzeń zamierzacie się wybrać w nachodzącym miesiącu.

No Comments

    Leave a Reply